Ключові переваги

THE 4

THE 4

НОВИЙ BMW M440i xDRIVE COUPÉ: ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

BMW M440i xDrive Coupé пише свої власні правила: його характерний дизайн в поєднанні з потужними характеристиками і неперевершеною динамікою руху гарантує, що ваш рівень адреналіну буде залишатися високим. Високоякісний й ексклюзивний дизайн М з акцентами кольору Cerium Grey з першого погляду гарантує мурашки по шкірі і підкреслює необмежену унікальність цього спортивного купе.

BMW M440i xDrive Coupé(1)
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.8
Виброси СО2 в г/км (в змішаному циклі): 178

НОВІ МЕЖІ.

Дізнайтеся про спортивні характеристиках BMW M440i xDrive Coupé.

ЗМУШУЄ СЕРЦЕ БИТИСЯ ЧАСТІШЕ

ЗМУШУЄ СЕРЦЕ БИТИСЯ ЧАСТІШЕ

ЛОСКОЧЕ НЕРВИ

ЛОСКОЧЕ НЕРВИ

ЗАДАЄ НОВІ СТАНДАРТИ З ПОВОРОТОМ В ТРИ ЧВЕРТІ

ЗАДАЄ НОВІ СТАНДАРТИ З ПОВОРОТОМ В ТРИ ЧВЕРТІ

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР

Витрата палива та викиди СО2 BMW M440i xDrive Coupé.

BMW M440i xDrive Coupé(1):
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.8
Виброси СО2 в г/км (в змішаному циклі): 178

Значення транспортних засобів, позначених (1), є попередніми.

Показання значення витрати палива, викидів CO2 і енергоспоживання були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у версії, що діє на момент офіційного затвердження типу. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і показаний діапазон враховує додаткове обладнання і різні розміри коліс та шин, доступних на обраній моделі.

Специфікації ефективності CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/9 /EC і Європейського регламенту в його чинній редакції. Показання значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і енергоспоживанні відповідно до циклу NEDC.

Додаткову інформацію про офіційні витрати палива та викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Довіднику з витрати палива, викидів CO2 та споживаній потужності для нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і за адресою https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.