Талисман

auto_main_photo

Компанія "Талисман" - Офіційний Дилер BMW у м. Черкаси.

Найцінніше для нас – це довіра клієнта! І на цьому принципі побудовані всі процеси обслуговування та надання послуг.

Наша місія - перетворити обслуговування в позитивний досвід, де кожен Ваш запит вирішується з легкістю та професійністю, залишаючи Вас із відчуттям абсолютного задоволення.

В чому наші переваги для Вас:

 • Ми гарантуємо преміальне обслуговування за високими стандартами BMW та надаємо найкращі пропозиції щодо найновітніших моделей BMW.
   
 • Як офіційний дилер BMW i, ми не тільки пропонуємо Вам електричні автомобілі, але й забезпечуємо повний спектр сервісних послуг для електроавтомобілів, виконаних сертифікованими фахівцями з використанням спеціалізованого обладнання та інструмента BMW i.
   
 • Якщо Ви ще не визначилися з моделлю BMW, наші спеціалісти  з радістю допоможуть Вам обрати найкращий варіант, який ідеально буде відповідати всім Вашим очікуванням та запитам. І ми обов’язково попіклуємось, щоб процес оформлення "ваших нових відносин" з BMW був неймовірно приємним та легким.
   
 • Для Вашої максимальної зручності, ми готові доставити обраний автомобіль BMW прямо до Вас у будь-яке місце по всій Україні, якщо це буде необхідно.
   
 • Ви маєте можливість скористатися послугою Trade-in або придбати BMW з пробігом за програмою BMW Premium Selection, яка включає 12-місячну гарантію. Детальніше про це Ви можете дізнатися за посиланням https://bmw.talisman.net.ua/used-automobiles-premium-selection-bmw-premium-selection

Переваги нашого офіційного сервісу для Вас:

 • Ми володіємо передовими технологіями та технічними рішеннями для сервісного обслуговування, які відповідають вимогам виробника для кожної моделі BMW, забезпечуючи найвищий стандарт якості та ефективність ремонтних робіт.
   
 • Під час ремонту ми не лише суворо дотримуємося усіх стандартів BMW, але й винаходимо ефективні рішення для унікальних та нестандартних технічних викликів, які можуть виникнути поза рамками заводських рекомендацій.
   
 • Наша сервісна станція оснащена сертифікованим обладнанням та спеціальним інструментом, що повністю відповідає усім вимогам та високим стандартам марки BMW.
   
 • Навіть до такого простого питання, як балансування коліс, ми підходимо нестандартно! Завдяки передовому балансувальному стенду HUNTER Road Force Elite, оснащеному функцією віброконтролю та навантажувальним роликом з силою 567 кг, який імітує вплив дорожнього покриття на колесо, ми ефективно вирішуємо найскладніші проблеми з колесами. Стенд з мінімальною участю людини діагностує проблемні місця та пропонує детальні рішення для їх усунення.
   
 • Для забезпечення точного регулювання кутів установки коліс відповідно до заводських технологій BMW, ми використовуємо омологований BMW стенд розвал-сходження Hunter 3D (США). Цей стенд забезпечує ідеально точне налаштування для всіх моделей BMW, гарантуючи оптимальну керованість та довговічність шин.
   
 • Всім відома надійність двигунів BMW, проте у випадку будь-яких непередбачених ситуацій з "серцем" Вашого автомобіля, ми завжди готові запропонувати ефективне рішення для його відновлення.  Наш моторист з 20-річним досвідом володіє унікальними технологіями ремонту різних типів двигунів. Всі роботи виконуються з використанням омологованого обладнання BMW, що гарантує високу якість та надійність ремонту.
   
 • У нашій команді працює фахівець, який є чемпіоном та призером українських змагань з безфарбового видалення вм'ятин. Він володіє унікальними навичками та великим досвідом у ремонті кузова без фарбування та шпаклівки, що дозволяє повернути Вашому автомобілю його первісний ідеальний стан.

"Талисман" - це дружня команда , яка кожного дня працює над створенням унікальних рішень, щоб зробити наших клієнтів щасливими, надаючи надійність та впевненість у кожному Вашому кілометрі.

Завітайте за адресою: Вул. Зелінского  1/9, м. Черкаси