Талисман

ТАЛИСМАН

ТАЛИСМАН

Офіційний дилерський центр BMW у Краматорську входить до мультібрендової групи автодилерів компанії «Талисман».

В нашому дилерському центрі Ви можете придбати новий автомобіль, пройти сервісне обслуговування та скористатися послугами магазину аксесуарів і додаткового обладнання.

Якщо Вам необхідна індивідуальна комплектація будь-якого BMW, консультанти із радістю допоможуть підібрати ряд опцій, які потрібні саме Вам для комфорту та зручності.

Під час вибору автомобіля ми обов’язково пропонуємо тест-драйв із можливістю спробувати 3 різні траси. Таким чином, Ви зможете оцінити переваги обраної моделі  BMW у будь-яких умовах.

Для клієнтів, які хочуть придбати BMW із пробігом, діє програма BMW Premium Selection:

  • Автомобіль не старше п'яти років;
  • Автомобіль має не більше 100 000 км пробігу.

Програма має ряд переваг, які гарантують  незмінну преміум якість обраного авто, а також діє гарантія або післягарантійна сервісна підтримка терміном не менше 12 місяців.

Для зручності своїх клієнтів ми забезпечуємо повний супровід оформлення угоди, допомагаємо зареєструвати авто в МРЕВ, підбираємо вигідну програму страхування чи надаємо кредитні послуги у разі необхідності.

Сервісна станція BMW у Краматорську, площею 600 м. кв., укомплектована сертифікованим обладнанням, а кваліфікація сервісних спеціалістів БМВ має європейський рівень.

Гарантійне і постгарантійне обслуговування авто, регламентне ТО та поточний ремонт – будь-яке звернення до офіційного сервісу BMW у Краматорську залишить тільки приємні враження.

В нашому дилерському центрі можна придбати оригінальні запчастини та аксесуари, а також необхідне додаткове обладнання на свій автомобіль.

Для комфорту клієнтів є спеціальна зона відпочинку з Wi-Fi та ігровою зоною для дітей. Ви можете зручно розташуватися, випити чашку запашної кави або вирішувати  робочі питання під час очікування.

А якщо знадобиться таксі, піца на замовлення чи необхідність поїхати у справах – ми з радістю допоможемо із будь-яким питанням.

Працюємо для наших клієнтів – виключно з любов’ю і завжди чекаємо у гості.