Талисман

ТАЛИСМАН

ТАЛИСМАН

Компанія «Талисман» - це мультибрендовий Автоцентр, який здійснює продаж, гарантійне та сервісне обслуговування автомобілів торгових марок BMW, Skoda, Volkswagen, Peugeot, Citroen, Ford, Mitsubishi, і Mazda.

Історія компанії «Талисман» почалася в 1996 році.

20 років роботи на автомобільному ринку навчили бути готовими до будь-яких ситуацій, швидко і гнучко реагувати на зміни, а головне - розуміти клієнта, створювати для нього дружню, довірчу атмосферу і знаходити можливості перевершувати його запити і очікування.

За 20 років роботи створена професійна команда, готова вирішувати будь-які завдання завдяки великому досвіду і бажанням удосконалюватися.

Співробітники компанії постійно проходять навчання, беруть участь у семінарах, атестації, вивчають і вдосконалюють нові технології діагностики і ремонту.

Фахівці нашого автоцентру займають перші місця в Україні і набирають максимальну кількість балів в технічних тестування та сертифікації, які проводять Імпортери автомобілів.

Ми пишаємося, що в нашому колективі багато співробітників, які працюють в Компанії з першого дня її заснування. Це дозволяє передавати накопичений досвід, зберігати традиції і цінності Компанії.

Ми безперервно і ретельно стежимо за якістю послуг, що надаються, прагнемо створити для клієнта особливу атмосферу комфорту, довіри і взаєморозуміння.