С удовольствием за рулем

BMW i3 в наличии

по специальной цене: ОТ 1 005 000 ГРН.*

BMW i3s

Компанія "Талісман", офіційний імпортер BMW в Україні, пропонує Вам можливість придбати автомобілі BMW i3 та BMW i3s в наявності за спеціальною ціною та з подовженою гарантією 4 роки або 200 000 км пробігу, залежно від того, що настане раніше. Також Ви отримуєте 4-річний пакет BMW Service Inclusive, що покриває витрати на технічне обслуговування.*

Гарантія на батарею становить 8 років.

Пропозиція діє на обмежену кількість автомобілів.

Всю потрібну Вам інформацію про автомобілі BMW i3, їх комплектації, вартості, а також умови кредитування та/або страхування, Ви можете отримати у консультантів офіційної дилерської мережі BMW в Україні.

Для автомобілів BMW i3 діють спеціальні умови кредитування від AWT Financial Services з відсотковою ставкою від 0,01% річних.

*Данное предложение действительно с 01.03.2021 до 31.05.2021.

* Условия и сроки действия специальных предложений могут быть изменены без предварительного уведомления. Автомобили представленные на иллюстрациях могут отличаться от реальных автомобилей. Детальные условия специальных предложений (модели, наличие, стоимость, комплектации автомобилей, условия финансирования и прочее) узнавайте у менеджеров автосалона компании "Талисман" по адресу: ул. Днепровская, 3а, г. Краматорск. Или звоните по телефону (050) 308-000-8.